Kryt na mobil Lamborghini lover

299 


Poznámka pod košíkem
👈 Tohle je jen vzorové pouzdro! Ty dostaneš samozřejmě přesný pouzdro podle vybraného modelu. Cajk? ☎️👆

Kryt i na tvůj mobil

Dopřej svému mobilu originální „look“, který široko daleko nikdo nemá. Naše kryty jsou příjemný na dotek, perfektně sedí, a navíc zajišťují prvotřídní ochranu před nechtěnými pády a škrábanci.

ORIGINÁLNÍ LOOK

Ponořte se do duše našich bláznivých grafiků a vyberte si ten nejoriginálnější design. Všechny motivy si poctivě vytváříme v našich mozkových závitech a počítačích. Vy si pak už jen můžete vybrat z desítek možností na našem „crazy“ e-shopu.

SOLIDNÍ MATROŠ

Nic jsme nenechali náhodě! Vedle neokoukaného designu ti na tvůj telefon přistane i skvělý materiál. Černé okraje jsou z příjemného a dobře se držícího měkkého plastu. Na zadní straně krytu je pevná hliníková destička s originálním potiskem. A ani nemusíš se bát, že by naše „výtvory“ časem vybledly nebo se rozmazaly.

DIRKY MUSÍ BEJT

Vytváříme originální kryty pro 90 % všech současných modelů známých značek. A na všechny perfektně padnou – včetně výřezů na nabíjení, foťák, sluchátka nebo ovládání hlasitosti. Nic ti tak nebude bránit pohodlně ovládat svého miláčka i v našem oblečku.

OCHRANA JAKO ZA MLADA

Známe to všichni, při pádu telefonu se tají dech a zavírají víčka. Ale s našimi originálními kryty bude tvůj mobil 24 hodin denně v naprostém bezpečí. Navíc se jen tak nepoškrábe a bude chráněný i před nečistotami a prachem.