Vlastní kryt na mobil

399 

Vytvoř vlastní kryt

Poznámka pod košíkem
👈 Tohle je jen vzorové pouzdro! Ty dostaneš samozřejmě přesný pouzdro podle vybraného modelu. Cajk? ☎️👆

VYTVOŘ SI KRYT PODLE SEBE

Převtěl se do role kreativního designera a dodej svému founu unikátní „vohoz“. Díky našemu jednoduchému konfigurátoru si vytvoříš kryt podle svého gusta. Začni výběrem modelu telefonu a pusť se do toho!

OSOBNÍ „KARAKTER“

Náš jednoduchý konfigurátor je připraven splnit všechny tvoje kreativní šílenosti, které zapadnou do tvýho charakteru. Můžeš si do něj nahrát fotky nebo obrázky, můžeš v něm kombinovat taky různá pozadí, písma nebo symboly. Tvojí unikátnosti se zkrátka meze nekladou.

SOLIDNÍ MATROŠ

S tvým jedinečným designem získá tvůj mobil taky skvělou ochranu před nechtěnými pády a škrábanci. Kryty vyrábíme z měkkého plastu, který je příjemný na dotek a perfektně sedí. Na zadní straně krytu je pevná hliníková destička s originálním potiskem. A ani nemusíš se bát, že by tvoje „výtvory“ časem vybledly nebo se rozmazaly.

DIRKY MUSÍ BEJT

U nás najdeš 90 % všech současných modelů známých značek. A vůbec se nemusíš bát, že by ti kryt neseděl. Všechny výřezy pro nabíjecí kabel, foťák, sluchátka nebo ovládání hlasitosti jsou přesně tam, kde mají být. Nic ti tak nebude bránit pohodlně ovládat svého drahouška i v našem oblečku.

OCHRANA JAKO ZA MLADA

Známe to všichni, při pádu telefonu se nám tají dech a odvracíme zrak. Ale s tvým novým krytem bude tvůj mobil 24 hodin denně v naprostém bezpečí. Navíc se jen tak nepoškrábe a bude chráněný i před nečistotami a prachem.